Informacje dla Rodziców
17 WRZEŚNIA - MATEMATYCZNE PRZEDSZKOLE KOLOROWA GRA MATEMATYCZNA
pasek
30 WRZEŚNIA - DZIEŃ CHŁOPAKA
pasek
23 WRZEŚNIA WIEJSKA PRZYGODA DLA GRUPY STOKROTEK I SŁONECZEK Z RODZICAMI W BOBOLINIE
pasek
18 WRZEŚNIA - DZIEŃ DELFINA W GRUPIE DELFINKÓW
pasek
Mierzynkowo otrzymało NAJWYŻSZĄ OCENĘ KURATORIUM ! POZIOM A
pasek
MISJA i WIZJA przedszkola Mierzynkowo
pasek
Delfinki


gwiazda
Wychowawca
Nasze Wychowawczynie - Pani Iza i Pani Gosia
 
Opis grupy Przedszkolnej
Tylko do końca sierpnia nasza grupa pod dotychczasową nazwą Motylki odbywa wakacyjną podróż w przedszkolu Mierzynkowo. Jest to podróż pełna fascynujących przygód, odkryć i niezapomnianych wrażeń. W okresie tych dwóch miesięcy mieliśmy przyjemność poznać gości z innych państw. Braliśmy udział w zajęciach anglojęzycznych z udziałem praktykantek z różnych stron świata. Uczyliśmy się ich zwyczajów, języka, zapoznawaliśmy z kulturą, to była świetna zabawa. Każdy dzień w okresie wakacji był inny, zaskakujący, pełen niesamowitych wrażeń. Jednego dnia poznawaliśmy podwodny świat tworząc swój własny projekt \"Akwarium\", innego zaś przenosiliśmy się w świat kosmicznej przygody tworząc wystrzałowe rakiety kosmiczne. Przenosiliśmy się także do świata baśni i bajek zatracając się w świecie marzeń i czarów. Każdy dzień był aktywny. Poszukiwanie skarbu ukrytego na przedszkolnym podwórku sprawiło, że poczuliśmy się prawdziwymi poszukiwaczami skarbów a każda przeszkoda dokładnie sprawdzała naszą wiedzę. W czasie wakacji były także zajęcia laboratoryjne, pełne przeróżnych eksperymentów i ciekawostek ze świata fizyki. Dni w których mogliśmy samodzielnie przygotować dla siebie przepyszne podwieczorki tworząc owocowe szaszłyki i sałatki. Wakacje zakończyliśmy z pozytywną energią i chęcią do działania, dzięki której jesteśmy gotowi na dalsze przygody i sukcesywną naukę. A już od września będziemy starszakami - przyjaznymi i inteligentnymi Delfinkami.
Słoneczka


gwiazda
Wychowawca

Nasza Wychowawczyni - Pani Emilka
 
Opis grupy Przedszkolnej
Słoneczka – oto my - grupa średniaków, rozpoczynamy kolejny rok i jesteśmy bardzo dumni, że nikt już nas nie nazywa „maluchami”. Jesteśmy już 4-latkami pełnymi radości, chętni do zabawy, nauki i poznawania świata. W czasie wakacji mieliśmy wiele fascynujących przygód, odkryć i niezapomnianych wrażeń. W okresie tych dwóch miesięcy poznawaliśmy gości z innych państw. Braliśmy udział w zajęciach anglojęzycznych z udziałem praktykantek z różnych stron świata. Uczyliśmy się ich zwyczajów, języka, zapoznawaliśmy z kulturą, to była świetna zabawa. Każdy dzień w okresie wakacji był inny i bardzo radosny!
Stokrotki


gwiazda
Wychowawca
Nasi nauczyciele - Pani Iza i Pan Krzysztof
 
Opis grupy Przedszkolnej
Stokrotki to najmłodsza grupa w Mierzynkowie. Część Stokrotek zna już dobrze przedszkole, ale niektóre z nas dopiero rozpoczynają przygodę z nauką i zabawą. Nie możemy się doczekać września, by móc powitać wszystkich nowych kolegów i koleżanki. Mimo, że tęsknimy za rodzicami to jesteśmy dzielne, bo ciocia i wujek są blisko nas.
Wycieczki
Wycieczka do Pleciugi Biedronki i Motylki jadą 12 marca do Pleciugi. Wyjazd o godzinie 10.30
pasek
Wycieczka do Brzózek odbędzie się 6 listopada w środę w godzinach 9.00 - 14.30
pasek
Wycieczka do Muzeum Narodowego w Szczecinie dla Starszaków 25 października
pasek
Wycieczka do Muzeum Techniki w Szczecinie - 15 października
pasek
Wycieczka do Eureki - 15 października
pasek
Wycieczka na pocztę
pasek