Informacje dla Rodziców
Wycieczka Słoneczek do Biblioteki - 10 października
pasek
Wycieczka Delfinków do Biblioteki 3 października
pasek
19 WRZEŚNIA - MATEMATYCZNE PRZEDSZKOLE KOLOROWA GRA MATEMATYCZNA
pasek
30 WRZEŚNIA - DZIEŃ CHŁOPAKA
pasek
23 WRZEŚNIA WIEJSKA PRZYGODA DLA GRUPY STOKROTEK I SŁONECZEK Z RODZICAMI W BOBOLINIE
pasek
18 WRZEŚNIA - DZIEŃ DELFINA W GRUPIE DELFINKÓW
pasek
Mierzynkowo otrzymało NAJWYŻSZĄ OCENĘ KURATORIUM ! POZIOM A
pasek
MISJA i WIZJA przedszkola Mierzynkowo
pasek
Delfinki


gwiazda
Wychowawca
Nasze Wychowawczynie - Pani Iza i Pani Gosia
 
Opis grupy Przedszkolnej
W ostatnich tygodniach Delfinki rozpoczęły przygodę z Pakiem - przyjacielem z podręcznika. Wraz z nim poznawaliśmy zasady bezpiecznej zabawy w przedszkolu i poza nim. Tworzyliśmy kodeks przedszkolaka a następnie wyruszyliśmy w podróż po naszej miejscowości, poznając różnice między wsią a miastem. Pak nauczył nas bezpiecznej drogi do przedszkola, po drodze omawiając z nami znaki drogowe i działanie sygnalizacji świetlnej jak i podstawy pierwszej pomocy. We wrześniu dowiedzieliśmy się także jak zbudowane jest nasze ciało, czym są zmysły i jak dbać o higienę. Delfinki w tym miesiącu zostały pasowane na najstarsze przedszkolaki. Odbyły magiczną przygodę do Wodnej Krainy. A teraz przed nami kolejne dni i tygodnie tajemniczych przygód z Pakiem, nie możemy się doczekać!
Słoneczka


gwiazda
Wychowawca

Nasza Wychowawczyni - Pani Emilka
 
Opis grupy Przedszkolnej
Przez ostatnie dni często towarzyszyły nam zabawy integracyjne. Dzięki nim mogliśmy lepiej poznać nasze przedszkole i siebie wzajemnie. W grzecznej zabawie oraz stwarzaniu miłej i życzliwej atmosfery wobec siebie, pomaga nam wspólnie ustalony kontrakt naszej grupy. Oprócz tego omówiliśmy też zasady zdrowego odżywiania, tworząc razem piramidę żywienia. Ponadto poznaliśmy zasady: poruszania się po naszym Mierzynkowie, zachowania bezpieczeństwa na ulicy, w samochodzie.
Stokrotki


gwiazda
Wychowawca
Nasi nauczyciele - Pani Iza i Pan Krzysztof
 
Opis grupy Przedszkolnej
Stokrotki w ostatnich tygodniach dobrze poznały przedszkole oraz zasady w nim panujące. Wrzesień był miesiącem obfitującym w wiele nowych doświadczeń. Dzieci zrobiły mnóstwo kolorowych prac i uczyły się śpiewać. Pełnym emocji i zabawy był dzień wyjazdu do Bobolina. Teraz Stokrotki czekają na Panią Jesień i jej dary, z których będzie można zrobić ciekawe prace.
Wycieczki
Wycieczki do biblioteki dla każdej grupy. Delfinki - 3 października Słoneczka - 10 października Stokrotki - 17 października
pasek
23 WRZEŚNIA - PIKNIK STOKROTEK I SŁONECZEK
pasek
18 WRZEŚNIA 2014 Wycieczka DELFINKÓW do Wodnego Królestwa
pasek