Informacje dla Rodziców
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY - 12 GRUDNIA 16.00 - 17.30 ZAPRASZAMY
pasek
NABÓR DO PRZEDSZKOLA NA ROK 2015 ROZPOCZĘTY. ZAPRASZAMY RODZICÓW DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO - 669051188 LUB OSOBISTEGO - UL.WELECKA 21A
pasek
Hasła do dostępu do zdjęć dzieci
pasek
Bal mikołajkowy dla dzieci
pasek
Wycieczka na pocztę - Stokrotki - 27 listopada
pasek
Włoskie opowieści - 26 listopada
pasek
Wycieczka Słoneczek do Biblioteki - 10 października
pasek
Wycieczka Delfinków do Biblioteki 3 października
pasek
19 WRZEŚNIA - MATEMATYCZNE PRZEDSZKOLE KOLOROWA GRA MATEMATYCZNA
pasek
30 WRZEŚNIA - DZIEŃ CHŁOPAKA
pasek
23 WRZEŚNIA WIEJSKA PRZYGODA DLA GRUPY STOKROTEK I SŁONECZEK Z RODZICAMI W BOBOLINIE
pasek
18 WRZEŚNIA - DZIEŃ DELFINA W GRUPIE DELFINKÓW
pasek
Mierzynkowo otrzymało NAJWYŻSZĄ OCENĘ KURATORIUM ! POZIOM A
pasek
MISJA i WIZJA przedszkola Mierzynkowo
pasek
Delfinki


gwiazda
Wychowawca
Nasze Wychowawczynie - Pani Iza i Pani Gosia
 
Opis grupy Przedszkolnej
W grudniu w naszym przedszkolu rozbrzmiewały kolędy, pachniało piernikami, a na korytarzu pojawiła się choinka. Uczestniczyliśmy w balu mikołajkowym, który przyniósł nam wiele radości. Ze względu na święta gazetka w sali i na korytarzu zapełniała się pracami plastycznymi o tematyce bożonarodzeniowej. W przedszkolu odbył się kiermasz świąteczny z udziałem dzieci oraz ich rodziców. Podczas spotkania poznawaliśmy wybrane tradycje świąteczne, słuchaliśmy kolęd, ozdabialiśmy pierniki oraz tworzyliśmy kartki świąteczne. Wspólnie spędzone chwile wprowadziły świąteczną atmosferę. Przed nami Nowy Rok, nowe wyzwania i zabawy. Do zobaczenia! :)
Słoneczka


gwiazda
Wychowawca

Nasza Wychowawczyni - Pani Emilka
 
Opis grupy Przedszkolnej
Grudzień dla Słoneczek był miesiącem poznania zawodu listonosza i stomatologa. Dzieci miały możliwość dowiedzenia się od Pani doktor jak prawidłowo należy dbać o swoją higienę jamy ustnej oraz poznać narzędzia, jakimi posługuje się dentysta. Od cioci dowiedzieliśmy się jak możemy dokarmiać zwierzęta w okresie zimowym. Wspaniałym przeżyciem dla średniaczków było spotkanie z Mikołajem, wspólna zabawa oraz otrzymanie prezentów. Po tej cudownej chwili nadszedł moment tworzenia choinkowych ozdób i śpiewanie piosenek oraz kolęd, a przy tym też ustrojenie świątecznego drzewka kolorowymi łańcuchami, własnoręcznie wykonanymi aniołkami, pawimi oczkami i gwiazdkami. Towarzyszyły nam też wspólne rozmowy i opowieści na temat spotkania przy wigilijnym stole i świąt Bożego Narodzenia. Natomiast wraz z końcem miesiąca utrwalaliśmy pory roku i poznawaliśmy dni tygodnia poprzez wykorzystanie różnego rodzaju zabaw.
Stokrotki


gwiazda
Wychowawca
Nasi Nauczyciele - Pani Iza i Pan Krzysztof
 
Opis grupy Przedszkolnej
W grudniu pożegnaliśmy kolorową Panią Jesień i przywitaliśmy mroźną Panią Zimę. Świąteczna aura towarzyszła przedszkolakom od pierwszych dni miesiąca. Z oddali zdawało się słychać dźwięk dzwonków, które oznajmiały nadejście Świętego Mikołaja, ale dopiero na balu karnawałowym przyszedł czas rozdanie prezentów. Jednak grudzień to nie tylko prezenty... Stokrotki ubrały choinkę i uczyły się śpiewać kolędy. Przygotowaniom do świąt nie było końca! Teraz przyszedł Nowy Rok, a wraz z nim kolejny miesiąc pełen zabawy, nauki i radości :)
Mierzynkowo na piętrze
Wycieczki do biblioteki dla każdej grupy. Delfinki - 3 października Słoneczka - 10 października Stokrotki - 17 października
pasek
23 WRZEŚNIA - PIKNIK STOKROTEK I SŁONECZEK
pasek
18 WRZEŚNIA 2014 Wycieczka DELFINKÓW do Wodnego Królestwa
pasek